Wirtualne wycieczki KTmedia

W dziale WIRTUALNE WYCIECZKI KTmedia znajdą Państwo opisy usług wirtualnych panoram 360. Jeżeli nie znaleźli Państwo rozwiązania które Was interesuje w wykazie oferty prosimy o kontakt.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku na którym po części można również znaleźć nasze prace.

Przykładowe realizacje panoram 360

Wirtualne wycieczki

Wirtualne wycieczki

Wirtualne wycieczki- są to innymi słowy prezentacje przestrzenne. Ich interaktywność pozwala każdemu na dokładne zapoznanie się z miejscem, dla którego tworzony jest multimedialny pokaz. Stworzenie wirtualnej wycieczki rozpoczyna się od wykonania serii panoramicznych zdjęć. Zdjęcia te poddawane są odpowiedniej edycji a następnie przedstawiane jako panorama sferyczna. Dzięki takim interaktywnym wycieczkom każdy z nas ma możliwość zobaczenia i zapoznania się z danym miejscem bez wychodzenia z domu. Jedynym wymaganiem do zrealizowania wirtualnej podróży i czerpania radości z oglądania zwiedzanych miejsc jest dostęp do internetowego łącza. Tworząc wirtualne wycieczki dla naszych klientów dbamy o to, aby projekty wyposażone zostały w interaktywne cechy- takie jak mapki pomagające poruszać się po danym obiekcie lub boksy pozwalające oglądającemu zaczerpnąć niezbędnych informacji na temat określonego miejsca.

Z tego rodzaju projektów korzystają zazwyczaj hotele, pensjonaty, muzea, restauracje czy obiekty sakralne. Nie brakuje jednak zainteresowania tego typu promocją w dziedzinie administracji działającej na szczeblu regionalnym- dzięki nowoczesnej i przede wszystkim ciekawej promocji swojego podmiotu, każda jednostka może w niesamowity sposób zaznajomić potencjalnego czy też obecnego klienta z prowadzonymi przez siebie działaniami.

Istotnym aspektem jest również to, w jakiej technologii tworzone są wirtualne wycieczki. Jedną z najważniejszych metod ich kreowania jest technologia Flash, którą wykorzystuje się w tworzeniu różnego rodzaju animacji. Zasada jej działania opiera się na dokładnie połączonych klatkach, które uwidocznione są jako płynnie przewijająca się całość. Każda wirtualna podróż wyposażona zostaje w nawigację, dzięki której możemy w prosty sposób poruszać się w interaktywnej rzeczywistości. Perfekcyjne zdjęcia wykonane w wysokiej rozdzielczości idealnie oddają nastrój fotografowanego miejsca czy obiektu sprawiając, że zwiedzający odnosi wrażenie realnej obecności w wirtualnej lokalizacji.

Wykonywane przez nas projekty dopracowujemy w najmniejszych szczegółach. Dzięki temu, wirtualne miejsca naszych klientów idealnie oddają ich realną powagę i prestiż a swym wyglądem zapraszają każdego do bezpośrednich odwiedzin.

Przykładowe realizacje znajdziecie Państwo w naszej galerii.
Serdecznie zapraszamy!

img-1
reklama www puławy

Panoramy wirtualne 360

Panorama to nowoczesny rodzaj reklamy jednak o nieco odmiennych charakterze niż wirtualna wycieczka. Tego typu rozwiązania stosowane są jako element strony firm i zakładów posiadających niewielkie pomieszczenie jak chociażby zakłady fryzjerskie czy gabinety kosmetyczne. Dzięki ciekawemu wnętrzu, które zostanie we właściwy sposób sfotografowane, firma może w optymalny sposób pozyskać nowego klienta zapraszając go do swego lokalu, którego ujęca następnie ukazane zostają na stronie internetowej.